Assassin’s Creed Suikastçının İnancı

Sorun Bildir
5.4
Oy ortalaması: 5.4/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
imdb puani 5.9/10
Kategori: Aksiyon Dram Macera

Yapım: 2016 | , , , , ,

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Reyting: 1683

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

YORUM YAZIN (1)

  

  1. film gurmesi teto ziyaretçi

    Leş gibi film. Assassins creed ruhunun içine edilmiş. izlemedim bile hepsini. Gidin bi oyun fragmanı açın yazık etmeyin efsaneye. Marion bebeğimde 6 senede neler yaşadın da Christopher Nolan dan Justin Kurzele düştün. Justin Kurzel denen adam sinemanın Özay Gönlümü olma adayı. Gerçi Brad Pittle olan ilişkiden sonra bende para kazancam Bradin eline bakmıcam diye, film olsada oynasam para gelse diye önüne gelen ilk yapımı kabul mü ettin nedir. Açın abi filmi ilk o templerlar öyle kötü böyle kötü, hadi karanlıkta aydınlık için savaşıcaz et yeminini sahnesi öylemi çekilir. Bi assassin yemin ediyor deseler bana, diken diken olur tüylerim epik kahramanlar dünyayı kurtarıyormuş gibi duygulanırım, duyunca bile, amaa gel görki izledik yaprak kıpırdamadı. Ubisoftun son yıllarda yapacağı en güzel şey logosunu değiştirmesi diyecektim oda sanki boka yukardan bakarsın gibi bi hal aldı, Rezilsin ubisoft, rezilsin Kurzel, Ezionun Altairin silüetini görerek savaştığı Revelations trailerını bu şirket yaptırıyor, bu filmide. Gözünü para bürümüş, okulların tatil olma dönemi steam indirimleri başlıyor hadi çekin bi assassin filmide yaza süreriz piyasaya 3-5 yolumuzu buluruz kafasıyla çekilmiş bi film. biraz sanatsallık be ! ! kurgunun ruhuna saygı be ! !

    Beğenme: 0 Beğen: 0