Truman Şov The Truman Show

Sorun Bildir
9.7
Oy ortalaması: 9.7/10 - 6 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
imdb puani 8.1/10
Kategori: Bilim Kurgu Dram Komedi 1998 Filmleri

Yapım: 1998 |

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

Reyting: 785

Dünyanın en güzel adalarından birinde yaşayan halk, imrenilecek derecede ütopik bir hayat sürmektedir. Bu adada yaşayan insanlar her güne mutlu uyanıp herhangi bir sorunla karşılaşmadan günü sonlandırıyorlardır.

Ana karakterimiz Truman da bu şanslı insanlardan biridir. Güzel bir eşe ve mutlu bir hayata sahip olan Truman, öldüğünü zannettiği babasını bir gün caddede gördüğü ana kadar hayatı olduğu gibi yaşar. Babasını gördüğüne emindir ancak adam bir anda ortalıktan kaybolmuştur.

İlerleyen günlerde çeşitli gizemli anlar yaşayan Truman bir şeylerin yolunda gitmediğini fark edecek, sahip olduğu hayatın gerçek olup olmadığını anlamaya çalışacaktır.

Televizyon sektörü üzerine yapılan en esaslı eleştirilerden biri olan Truman Show sinema tarihinin en yaratıcı senaryolarından birine sahip. Aynı zamanda başrolündeki Jim Carrey'nin olağanüstü performansını da es geçmemek gerekiyor

YORUM YAZIN (2)

  

 1. @kursat yönetici

  1. Saat 8. Dakika da bulunan sorun kısa süre içinde düzeltilecektir. Gerekli düzeltme sonrası bilgi buradan iletilecektir.

  İlgili sorun düzeltildi iyi seyirler.

  Beğenme: 0 Beğen: 0
 2. pismanım ziyaretçi

  bu filmi bu vakte kadar bekletip izlemediğim için pişmanım. 1998 yapımı bu çok eski bee! dediğim için pişmanım . bu filmi izlememek pişmanlıkır . hemen filmi izleyin pişmanlıktan kurtulun .www.filmrodi.com 🙂 bu kamu spotuna ek olarak şunu belirtmek isterim ki film bittikten sonra ağzımdan şu güzel sözler çıkıverdi ” laan bitmemeli ee sonra nooldu burda bitermi bitirilirmi” . izleyin izletin 🙂

  Beğenme: 0 Beğen: 0