X-Men

Sorun Bildir
8.8
Oy ortalaması: 8.8/10 - 6 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10
imdb puani 7.4/10
Kategori: Aksiyon Bilim Kurgu Macera

Yapım: 2000 |

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Reyting: 10698

Cyclops. Jean Grey.Storm..... Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar.

YORUM YAZIN (1)

  

 1. 1987Rulaz ziyaretçi

  Bu kadar rezil bir film çekilemez. Mantık hatasının hat safhada olduğu, klişenin dibine vurulduğu bir film. imdb puanına aldanarak izledim izlemez olaydım. fast and furious gibi ergen filmleri seviyorsanız izleyin.

  Spoiler içeren alan!
  Tüm dünyada aynı şiddette deprem (zekasızlar)
  Quicksilverin olmayan gücüyle ağır çekimde adam dövmesi vs vs. lüzumsuzsuz aksiyonlar, phoneix’in ilahi adalet tipiyle uçarak tek hamle ile öldürmesi vs.

  Rezil yapımcılara sesleniyorum “ya gidin şu filme para harcayacağınıza bi kuruma bağışlayın insanın sinirlerini germeyin.”

  Beğenme: -1 Beğen: 0